2001 yılında kurulmuş olan firmamız 16 yıllık tecrübesiyle Türkiye çapında basılı ve digital medya pazarında gerekli ihtiyaçların karşılanması, kalitenin arttırılması ve entegre hizmet sunulmasını amaçlamıştır.

HİZMETLER

TANITIM - REKLAM

Baskı öncesi grafik tasarım, dizgi, reklam tasarımı ve tüm hizmetleri bünyemizdeki grafik tasarım servisinde yapmaktayız. Dünya standartlarında ve gündemi takip eden yaratıcı ekibimiz özenle müşterilerimize hizmet vermektedir.

MATBAA

Kurulduğu günden itibaren makine parkını ve üretim kapasitesini her yıl yeni makinalar ekleyerek güçlendiren firmamız 16 yıllık tecrübesi ve birikimiyle, yüksek teknoloji kullanan makine parkıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

WEB TASARIM

Ticaretin ve sosyal yaşamın vazgeçilmezi olan internet artık hayatımızın bir parçası. Kendini tanıtmak, ulaşabileceği kitleyi bilgilendirmek, daha çok kişiye ulaşmak isteyen firmalar ve kişiler için deneyimli web tasarım ekibimiz tüm bilgi ve tecrübesiyle hizmetinizdedir.

FOTOĞRAF – VIDEO - PRODUCTION

Bir tasarım ofisinin ve basılı medyanın vazgeçilmezi olan fotoğraf ve video hizmetimizle; model, mekan, ürün, organizasyon gibi fotoğraf ve video çekim işlerinizde de size hizmet vermekteyiz. Bir çok uluslararası ve yerli organizasyonda yaptığı başarılı video ve fotoğraf hizmetiyle, hava ve yer çekimlerimizle, güçlü kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

SOSYAL MEDYA

Captivating audiences through engaging interaction.

ORGANİZASYON

Experience is one of the most important part to reach the success

İŞ ORTAKLARIMIZ

Our clients and partners.

NOTERLER BİRLİĞİ – DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI – AÇI YAYINCILIK – ÇÖZÜM YAYINCILIK – CEDİD YAYINCILIK – TÜRK KOOPERATİFÇİLİK KURUMU – EĞİTİM SEN – ANADOLU AJANSI – TOBB – TBMM – PARTİLER – ÜNİVERSİTELER – BELEDİYELER – TÜRK KIZILAY – AFSAD – KÜLTÜR BAKANLIĞI

EKİBİMİZ

Company more like a family